menü
geri dön

TV Yayın Akışları

Geçmiş Yayın
Şuan Yayında
Gelecek Yayın
TRT EBA TV İLKOKUL
22:00-02:00
TRT EBA TV İLKOKUL
02:00-07:00
ERKEN ÇOCUKLUK EĞİTİMİ
07:00-07:50
DOĞA KAŞİFİ - DOĞANIN İZİNDE
07:50-08:00
ERKEN ÇOCUKLUK EĞİTİMİ
08:00-09:00
TRT EBA TV ORTAOKUL
00:30-02:30
TRT EBA TV ORTAOKUL
02:30-06:30
TRT EBA TV ORTAOKUL
06:30-09:00
İNGİLİZCE - 5
09:00-09:30
KUR'AN-I KERİM
09:30-10:00
FELSEFE - 11
02:30-03:00
DİN KÜLTÜRÜ VE...- 12
03:00-03:30
BİYOLOJİ - 12
03:30-04:00
YABANCI ÖĞRENCİLER İÇİN TÜRKÇE
04:00-04:30
DİNLER TARİHİ - 12
04:30-05:00
MESNEVİ'DEN HİKAYELER
02:35-03:00
SAHUR BEREKETİ
03:00-04:50
KUR'AN-I KERİM HATM-İ ŞERİF
04:50-05:43
İSTİKLAL MARŞI VE GÜNÜN PRO...
05:43-05:45
BİR YUSUF MASALI
05:45-08:00
GECE GÖRÜŞÜ [T]
01:00-06:00
GÜNE MERHABA
06:00-08:30
A'DAN Z'YE
08:30-12:00
GÜNDEM 12-13
12:00-14:00
BUGÜN
14:00-16:00
HAVA DURUMU
02:55-03:00
HABER 03
03:00-03:35
MEMLEKETTEN HABER VAR
03:35-03:50
KALKINMA AJANDASI
03:50-03:55
HAVA DURUMU
03:55-04:00
SPOR ARTI
00:30-02:00
İLERİ ÜÇLÜ
02:00-04:00
BAŞLAMA VURUŞU
04:00-05:30
SÜPER LİG ÖZETLER
05:30-06:05
TFF 1. LİG ÖZETLER
06:05-06:30
GAMER
01:00-02:00
GÜN SONU
02:00-04:00
SOSYAL MEDYA
04:00-04:15
TFF 1. LİG HAFTANIN GOLLERİ
04:15-04:30
GÜN SONU
04:30-06:30
FIGHT NETWORK TIME
21:30-23:00
CAROLINE SHOW
23:00-

-

-

-
KAYIP
02:25-03:10
YANLIŞ TEŞHİS
03:10-03:55
YA SEV YA SAT
03:55-04:40
GÖL EVLERİ
04:40-05:00
GÖL EVLERİ
05:00-05:20
KIRSALDA YAŞAMAK ZOR
01:45-02:35
HURDA AVCILARI
02:35-03:20
SON GERÇEK NİNJA
03:20-04:05
ALASKA: SON SINIR
04:05-04:50
MÜHENDİSLİK HARİKALARI
04:50-05:35
HABER BÜLTENİ
02:00-03:00
HABER BÜLTENİ
03:00-04:00
HABER BÜLTENİ
04:00-05:00
HABER BÜLTENİ
05:00-06:00
TÜRKİYE'DE SABAH
06:00-09:00
KIYAMETİN İŞARETLERİ
00:15-02:00
KIYAMETİN İŞARETLERİ
02:00-03:45
ÇUKUR
03:45-06:00
AŞK LAFTAN ANLAMAZ
06:00-08:30
EBRU AKEL'LE KADIN İSTERSE
08:30-10:00
SEFİRİN KIZI / TKR
00:15-03:00
HALİL NECİPOĞLU İLE RAMAZAN
03:00-05:00
GÜZEL KÖYLÜ / TKR
05:00-07:00
SEFİRİN KIZI / TKR
07:00-09:30
EN GÜZEL BÖLÜM
09:30-09:45
EMRE DORMAN İLE
01:30-02:45
EMRE DORMAN İLE
02:45-04:30
KIRMIZI ODA
04:30-06:30
OYNAT BAKALIM
06:30-07:15
8'DE SAĞLIK
07:15-08:30
NE VAR NE YOK - CANLI
23:30-01:15
YOLCULAR
01:15-03:15
ORHAN ÇAKMAK İLE SAHUR SOFRASI
03:15-05:00
KURAN-I KERİM CÜZ
05:00-05:45
KARDEŞLER
05:45-08:00
AZILIN PEŞİNDEKİ AVCILAR
02:00-03:00
BALIKÇILIK DÜNYASI
03:00-04:00
TÜRKİYE'DE SÜREK AVCILIĞI
04:00-05:00
SİZİN AV SAFARİNİZ
05:00-06:00
SARSILMAZLAR
06:00-07:00
M.FATİH ÇITLAK’LA SAHUR VAKTİ
02:30-04:45
ARDA'NIN RAMAZAN MUTFAĞI
04:45-05:30
GÜLLERİN SAVAŞI
05:30-07:00
GENİŞ AİLE
07:00-09:00
NELER OLUYOR HAYATTA
09:00-11:00
HABER BÜLTENİ
03:00-03:10
HAYATIN SENİN ELİNDE
03:10-03:55
HAVA DURUMU
03:55-04:00
HABER BÜLTENİ
04:00-04:35
DÜNYANIN HABERİ
04:35-04:50
TV FİLMİ
00:45-01:45
SAHUR VAKTİ
01:45-04:50
MUKABELE
04:50-06:30
KANAL 7'DE SABAH
06:30-07:45
DÜŞMAN KIZI
07:45-09:00
HABER BÜLTENİ
01:00-01:15
NEDİR NE DEĞİLDİR?
01:15-05:00
HABER BÜLTENİ
05:00-06:00
GÜN BAŞLIYOR
06:00-09:00
PARA GÜNDEM
09:00-12:00
HABER BÜLTENİ
01:30-02:30
HABER BÜLTENİ
02:30-03:30
HABER BÜLTENİ
03:30-04:30
HABER BÜLTENİ
04:30-05:30
HABER BÜLTENİ
05:30-06:00
TGRT HABER
02:00-03:00
TGRT HABER
03:00-04:00
TGRT HABER
04:00-05:00
TGRT HABER
05:00-06:00
TGRT HABER
06:00-07:00
GÜNÜN MANŞETİ
01:00-02:00
ESAS MESELE
02:00-04:00
KÜRESEL OYUN
04:00-06:00
GÜNDEM DIŞI
06:00-07:00
MODERATÖR SABAH
07:00-08:45
SON YAZ - TEKRAR
00:15-02:45
FATİH SAVAŞ İLE SAHURSOHBETLER
02:45-04:45
SAVAŞÇI - TEKRAR
04:45-06:15
KADIN - TEKRAR
06:15-08:00
İSMAİL KÜÇÜKKAYA İLE...
08:00-11:00
SÜREKLİ DİZİ
02:40-03:05
KRAL ŞAKİR
03:05-03:30
KRAL ŞAKİR
03:30-03:55
KRAL ŞAKİR
03:55-04:20
KRAL ŞAKİR
04:20-04:45
HAYRİ CANAVARGİL
02:41-03:04
HAYRİ CANAVARGİL
03:04-03:27
LİMON İLE ZEYTİN
03:27-03:36
BOYSTER
03:36-03:59
BOYSTER
03:59-04:22
ÇİZGİ FİLM "BULMACA KULESİ"
02:30-02:55
ÇİZGİ FİLM "YADE YADE"
02:55-03:20
ÇİZGİ FİLM "NASREDDİN HOCA ...
03:20-03:50
ÇİZGİ FİLM "ASLAN"
03:50-04:25
ÇİZGİ FİLM "ELİF VE ARKADAŞ...
04:25-04:35
BEN BİLİRİM [TEKRAR]
00:45-02:30
SEVEREK AYRILALIM
02:30-04:00
RAMAZAN HUZURU
04:00-04:30
BEN BİLİRİM [TEKRAR]
04:30-06:30
TUTKU [TEKRAR]
06:30-08:00
ÜLKE DE BU GECE
01:00-02:00
HABER
02:00-06:00
ÜLKEDE ERKEN GÜNDEM
06:00-10:00
ÜLKEDE BUGÜN
10:00-12:00
HABER
12:00-12:15
KELİME OYUNU
01:40-02:50
KANIT
02:50-04:00
AKASYA DURAĞI
04:00-05:00
YABANCI DAMAT
05:00-05:50
MÜZİK
05:50-06:00
AVRUPADAN FUTBOL
02:30-03:00
GECE HABERİ TEKRAR
03:00-03:30
KICK OFF
03:30-05:00
MAÇ SAATİ
05:00-06:00
40+
06:00-06:30
GS ANSİKLOPEDİSİ
02:30-03:00
AVRUPA'DAN FUTBOL
03:00-03:30
2020 - 2021 SEZONU GOLLER
03:30-04:00
GÜN ORTASI
04:00-05:00
DÜNYANIN SPORU
05:00-05:30
100.YILA DOGRU
02:50-03:00
KOŞU ÖZETLERİ
03:00-03:30
15 NİSAN PARASAL NETICELER
03:30-06:00
KOŞU ÖZETLERİ
06:00-06:25
KOŞU ÖZETLERİ
06:25-07:00
GÜNÜN ARDINDAN
23:30-01:00
AKIL ODASI
01:00-03:30
GÖKTEKİ YILDIZLAR
03:30-04:00
HİLALİ BEKLERKEN
04:00-04:55
HATİM
04:55-06:00
HARİCİYE
02:00-03:00
BORSA TEKNİK
03:00-04:00
EMTİA PİYASASI
04:00-04:30
İŞİN GÜZEL YANI
04:30-05:00
BELGESEL KUŞAĞI
05:00-05:30
BÜYÜK MÜCADELE [SESLİ BETİM...
02:00-03:00
USTA ELLER MASALI
03:00-03:35
YİYECEĞİN SERÜVENİ
03:35-04:00
VAHYİN İZİNDE
04:00-04:30
DOĞU'NUN KAYIP SİLÜETLERİ
04:30-05:05
VARLIK YÖNETİMİ
02:40-03:05
GREAT ASIAN RAILWAY JOURNEYS
03:05-04:00
ÜST DÜZEY
04:00-04:25
İŞ DÜNYASI
04:25-04:50
VARLIK YÖNETİMİ
04:50-05:15
UÇANKUŞ TV
02:00-03:00
UÇANKUŞ TV
03:00-04:00
UÇANKUŞ TV
04:00-05:00
UÇANKUŞ TV
05:00-06:00
UÇANKUŞ TV
06:00-07:00
SÖZ MECLİSİ
00:00-03:00
BELGESEL
03:00-04:00
SPRİNTER SİNEMA
04:00-05:00
HAFTANIN RENGİ
05:00-06:00
ŞEHİR IŞIKLARI
06:00-07:00
RAMAZAN SEDASI
02:00-02:30
BEREKET VAKTİ
02:30-04:47
MUKABELE
04:47-05:47
ESMA-İ HÜSNA
05:47-05:55
ARA NAĞME
05:55-06:00