menü
geri dön

TV Yayın Akışları

Geçmiş Yayın
Şuan Yayında
Gelecek Yayın
Seksenler
13:15-14:20
Gönül Dağı
14:20-17:45
Lingo
17:45-19:00
Ana Haber
19:00-19:55
İddiaların Aksine
19:55-20:00
Aslı Hünel ile Gelin Evi
12:30-15:00
Didem Arslan Yılmaz'la...
15:00-18:45
Show Ana Haber
18:45-20:00
Kızılcık Şerbeti
20:00-00:15
Sandık Kokusu
00:15-03:00
Sabahın Sultanı Seda Sayan
09:45-13:30
Zahide Yetiş ile Yeniden...
13:30-16:15
Güzel Köylü
16:15-18:15
Star Haber
18:15-19:00
Yalı Çapkını
19:00-20:00
TV Filmi
13:00-14:40
Bahar Yeli
14:40-16:30
Kan Çiçekleri
16:30-18:00
Kanal 7 Haber Saati
18:00-19:00
Esaret
19:00-21:20
Gün Ortası
13:00-14:00
Mutfak Bahane
14:00-16:00
Esra Erol'da
16:00-19:00
ATV Ana Haber
19:00-20:00
Ateş Kuşları
20:00-00:20
Survivor All Star 2024
11:15-13:00
Survivor Ekstra
13:00-16:00
Zuhal Topal'la Yemekteyiz
16:00-19:00
Survivor All Star 2024
19:00-00:15
Zuhal Topal'la Yemekteyiz
00:15-02:30
Camdaki Kız
11:00-13:00
Gelinim Mutfakta
13:00-16:00
Arka Sokaklar
16:00-19:00
Kanal D Ana Haber
19:00-20:00
Arka Sokaklar
20:00-00:15
Yasak Elma
12:00-13:45
En Hamarat Benim
13:45-16:30
Gaddar
16:30-19:00
Selçuk Tepeli ile NOW Ana...
19:00-20:00
Gaddar
20:00-23:30
Hava Durumu
13:55-14:00
Haber Ajandası
14:00-15:55
Milli Güç Güçlü Türkiye
15:55-16:00
Günün İçinden
16:00-18:00
Sıcak Haber
18:00-18:55
Bugün
14:00-15:00
Bugün
15:00-16:00
Günlük
16:00-17:00
Günlük
17:00-18:00
Ana Haber
18:00-20:45
Spor
15:20-15:30
Bakış
15:30-15:55
Hava Durumu
15:55-16:00
Günün İçinden
16:00-16:30
Piyasalar
16:30-16:35
Ajans
14:00-15:00
Ajans Gün İçi
15:00-15:55
Hava Durumu
15:55-16:00
Ajans Gün İçi
16:00-17:00
Ajans Akşama Doğru
17:00-18:00
Spor Bülteni
13:45-14:00
Haber Hattı
14:00-15:45
Spor Bülteni
15:45-16:00
HT 360
16:00-18:00
Ana Haber
18:00-20:00
Haber Masası
13:00-15:00
Halkın Haberi
15:00-16:00
Gündem Özel
16:00-18:00
Halk Ana Haber
18:00-20:00
Dünyanın 1001 Hali
20:00-01:00
Gündem Masası
14:00-15:00
Öncesi Sonrası
15:00-16:00
Öncesi Sonrası
16:00-17:00
Haber Saati
17:00-18:00
Haber Saati
18:00-18:45
Gündem
12:00-15:00
Günün Nabzı
15:00-15:45
Spor Bülteni
15:45-15:55
Hava Durumu
15:55-16:00
Günün Nabzı
16:00-18:00
Haberde Gün Ortası
12:00-14:00
Güne Bakış
14:00-16:30
Akşam Raporu
16:30-19:00
Osman Kenan Çapoğlu ile...
19:00-20:30
Özgür İfade
20:30-00:30
Tatlı Meleğim
13:15-15:00
Aileler Yarışıyor
15:00-17:30
Akrep Yuvası
17:30-19:00
Ben Bilirim
19:00-21:00
Aileler Yarışıyor
21:00-23:00
Esra Ezmeci ile Yeni Baştan
13:00-15:00
Nermin'in Enfes Mutfağı
15:00-16:20
Seksenler
16:20-18:30
Beyaz Ana Haber
18:30-19:30
Harry Potter ve Sırlar Odası
19:30-22:45
beIN Sports Max 2
14:00-14:30
WTA Rouen: Çeyrek Final
14:30-16:30
WTA Rouen: Çeyrek Final
16:30-18:30
WTA Rouen: Çeyrek Final
18:30-20:30
WTA Rouen: Çeyrek Final
20:30-22:30
Spor Stüdyosu
14:00-15:30
UEFA Şampiyonlar Ligi -...
15:30-16:00
Gündem Futbol
16:00-17:30
Dünyadan Spor
17:30-18:00
Spor Merkezi
18:00-20:00
Aşık Avukat
14:00-15:30
Herkes İçin Lüks
15:30-16:30
Rüya Gibi Evler
16:30-17:00
Romeo Ölmeli
17:00-19:20
Matrix: Devrim
19:20-21:50
Yabanda Yaşamak
14:35-15:35
Kırsalda Yaşamak Zor
15:35-17:35
Tamirat Tadilat
17:35-18:35
Karavan Avcıları
18:35-19:00
Hurda Avcıları
19:00-20:00
Yiyeceğin Serüveni
14:25-15:00
Koruyucular
15:00-16:00
Tavuk Gezegeni
16:00-16:45
Şehirden Uzakta
16:45-17:45
Tehlikenin Kıyısında
17:45-18:40
Sürek Avcıları
14:00-15:00
Alaska'nın Tuzakçıları
15:00-16:00
Yaban Afrika Safari
16:00-16:30
Kim Daha Havalı
16:30-17:00
Yaban Aile
17:00-17:30
Pırıl
15:15-15:30
Rafadan Tayfa
15:30-16:00
Kehribar İle Boncuk
16:00-16:25
Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu
16:25-16:50
İbi
16:50-17:15
Jade Armor
15:00-15:30
Jade Armor
15:30-16:00
Ninjago Ejderhaların...
16:00-16:30
Süper 1 Takım
16:30-17:00
Teen Titans Go!
17:00-17:30
Süper Dino
15:00-15:30
Dronix
15:30-16:00
Mechamato
16:00-16:30
Sonic Boom
16:30-16:45
Sonic Boom
16:45-17:00
Dijital Para
15:35-15:40
Haber Bülteni
15:40-16:00
Günün İçinden
16:00-16:30
Spor Bülteni
16:30-17:00
Emre Diner ile Dünyada Bugün
17:00-17:45
Tarihte Bugün
14:15-14:30
Fenerbahçe Göksel Çelik...
14:30-16:00
Haber
16:00-16:15
Tarihte Bugün
16:15-16:30
Fenerbahçe AH - Villeneuve
16:30-18:00
Yasak Elma
12:00-13:45
En Hamarat Benim
13:45-16:30
Gaddar
16:30-19:00
Selçuk Tepeli ile NOW Ana...
19:00-20:00
Gaddar
20:00-23:30
Yarış Zamanı
11:30-13:15
Bursa - İstanbul Yarışları
13:15-21:15
Bursa - İstanbul Yarışları
21:15-21:50
Keeneland Yarışları
21:50-

-
Gün Ortası
13:00-15:00
Spor Gündemi
15:00-18:00
Ana Haber
18:00-20:00
Skorbord
20:00-20:45
Devre Arası
20:45-21:00
Öğle Haberleri
13:00-14:00
Gökhan Kayış ile...
14:00-17:00
Ankara Saati
17:00-18:00
Takipçi
18:00-19:00
KRT Ana Haber
19:00-19:45
Gün Ortası
12:00-15:00
Akşam Raporu
15:00-17:45
Yalancının Mumu
17:45-18:30
Haber Arası
18:30-19:00
Ana Haber
19:00-20:30
Ajans
11:00-13:00
Gün Ortası
13:00-16:00
Gündem
16:00-19:30
Ana Haber
19:30-20:30
Haftanın Raporu
20:30-23:00
Seans Notları
14:45-15:15
Akıllı Para
15:15-16:00
Finans Merkezi
16:00-17:00
Kapanışa Doğru
17:00-17:45
İş Dünyası
17:45-18:20
Öğle Bülteni
12:30-14:30
Haberdar
14:30-16:30
Aydınlanma
16:30-17:50
Haber
17:50-18:00
Ana Haber
18:00-19:45
Öğle Ajansı
13:00-15:00
Akşama Doğru
15:00-19:00
Haber Servisi
19:00-21:00
Akşam Baskısı
21:00-00:00
Ülke'de Bu Gece
00:00-02:30
Gün Ortası
14:00-15:00
Gün Ortası
15:00-16:00
Habere Doğru
16:00-18:00
Ana Haber
18:00-20:00
18 Dakika
20:00-21:00
Şampiyonlar Ligi Çeyrek...
14:15-15:00
Teknik Bakış
15:00-16:00
Avrupa Kupaları Özel
16:00-18:00
Al Nassr - Al Fayha
18:00-20:00
Konferans Ligi Çeyrek...
20:00-21:00
Makro Ekonomi
15:00-15:30
Dış Piyasa
15:30-16:00
Saat Farkı
16:00-16:30
Gün Sonu
16:30-17:25
Global Piyasalar
17:25-17:35
Bilmeniz Gereken 7 Şey
14:45-15:00
Haber Merkezi
15:00-15:45
Spor
15:45-16:00
Haber
16:00-16:45
Spor
16:45-17:00
Haber Turu
15:00-15:30
Haber Saati
15:30-16:30
Haber Turu
16:30-17:00
Ekonomide Gündem
17:00-17:30
Haber Turu
17:30-18:30
Moderatör
13:00-14:00
Moderatör
14:00-16:00
Moderatör
16:00-18:00
Akşam Haberleri
18:00-20:00
Brifing Saati
20:00-20:45
Din Hizmetine Adanmış...
14:30-15:00
Mukabele
15:00-16:00
Aile Zamanı
16:00-17:00
Riyâzus Sâlihin Okumaları
17:00-17:30
İşaret Dili ile Kur'an
17:30-17:45
Parantez
12:30-13:50
Büyük Tacir
13:50-16:15
Western
16:15-18:00
Kum Saati
18:00-19:00
Gülgün Feyman İle...
19:00-21:00
Kapanış
21:50-22:30
TRT EBA TV
22:30-

-

-

-
Din Kültürü Ve Ahlak...
15:10-15:35
Felsefe - 11
15:35-16:05
T.C. İnkılap Tarihi Ve...
16:05-16:35
Satranç Dünyası
16:35-17:00
Dijital Dünya
17:00-17:05
Muhasebe Ve Finansman - 9
17:00-17:30
Yks'ye Doğru
17:30-

-

-

-
Karar Perdesi
14:00-15:00
Gül Bahçesi
15:00-16:45
Aramızda Müzik Var
16:45-17:30
Sanatçının Şehri
17:30-18:00
Hayat Sanat
18:00-18:30
Çare Spor
13:45-13:55
Nilüfer Bld. - Konya Bşb.
13:55-15:50
Spor Atlası
15:50-16:00
Yapabilir Misin?
16:00-16:20
Adım Adım
16:20-16:45
Haber Bülteni – Ekonomi...
15:00-15:30
Kurtlar Vadisi
15:30-17:00
Haber Bülteni – Ekonomi...
17:00-17:30
Yabancı Sinema
17:30-19:00
Ana Haber Bülteni
19:00-20:00
Çalgıların Dilinden...
15:00-15:30
Yoldan Çık
15:30-16:00
Usta
16:00-16:30
Kazakistan Haber
16:30-16:35
Kırgızca Haber
16:35-16:40
Çalgıların Dilinden...
15:00-15:30
Yoldan Çık
15:30-16:00
Usta
16:00-16:30
Kazakistan Haber
16:30-16:35
Kırgızca Haber
16:35-16:40
MUCİZE
13:30-14:00
FINEAS VE FÖRB
14:00-

-

-

-
Fatmagül'ün Suçu Ne?
13:30-15:30
Yaprak Dökümü
15:30-18:00
Akasya Durağı
18:00-19:45
Kelime Oyunu
19:45-21:15
Ulan İstanbul
21:15-23:30